İŞ'TE İSAR Nedir?

Abdullah Tivnikli İSAR Vakfı çatısı altında faaliyet gösteren İŞ’TE İSAR bir eğitim programıdır.  Program, üç yıllık bir müfredatla öğrencilerine temel İslami ilimler, iş yönetimi, dijital teknolojiler, veri bilimi, programlama, finans ve pazarlama alanlarında yetkin ve tanınmış hocalardan ders alma imkanı sunmakta ve öğrencilerini geleceğin iş dünyasında aktif rol alan; güzel ahlak, sorumluluk ve yetkinlik sahibi şahsiyetler olarak yetiştirmeye çalışmaktadır.

İŞ’TE İSAR, staj imkanları oluşturarak hem öğrencilerinin uzmanlaşmak istedikleri alanlarda tecrübe kazanmalarına yardımcı olmakta hem de erken yaşta meslek ağının birer üyesi olmaları için gerekli zemini hazırlamaktadır. Aynı zamanda senelik proje çalışmaları, konferanslar ve sektör ziyaretleri ile program içeriği zenginleştirilmekte ve öğrenci grubu arasında kalıcı dostlukların teminine gayret gösterilmektedir.

Programa Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde hazırlık, 1. ve 2. sınıfta eğitim görmekte olan lisans öğrencilerinin başvuruları kabul edilmektedir İŞ’TE İSAR ilk öğrenci grubunu Ekim 2021’de kabul ederek eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Hali hazırda Abdullah Tivnikli İSAR Vakfı Fıstıkağacı Yerleşkesi’nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Program hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Başvuru için tıklayınız.